Sympatyczne pieski z bajki Paw Patrol – Psi Patrol

Paw Patrol Psi Patrol Logo
Logo Paw Patrol Psi Patrol. Źródło: wikimedia.org

Poznaj siedem piesków, bohaterów bajki Psi Patrol.

Ryder jest ludzkim przywódcą patrolu PAW. Jest dziesięcioletnim chłopcem, który daje psom instrukcje misji i buduje używane pojazdy i sprzęt. Jego pojazd to ATV. Jest jedyną postacią, która pojawia się w każdej misji.

Marshall jest dalmatyńczykiem. Służy jako pies strażak i sanitariusz. Jego pojazd jest wozem strażackim, który przekształca się w karetkę. Jest znany z tego, że jest wyjątkowo niezgrabny. W każdym odcinku gagiem jest to, że Marshall napotka jakiś humorystyczny problem podczas próby wejścia do windy PAW Patrol. Jego hasłem po jednym z tych wpadek jest często „Jestem dobry”.

Rubble to buldog angielski. Służy jako pies budowlany. Jego pojazd to spychacz. Często jest źródłem komicznej ulgi i zazwyczaj żartuje lub komentuje swoją miłość do jedzenia.

Chase to owczarek niemiecki. Służy jako pies policyjny i szpiegowski. Jego pojazd to krążownik . Jest najbardziej dojrzałym z psów i zawsze ogłasza „PAW Patrol gotowy do akcji, Ryder, sir!” kiedy PAW Patrol zostanie wezwany na misję.

Rocky to szaro-biały kundel nieokreślonej rasy. Służy jako pies recyklingowy. Jego pojazd to ciężarówka do recyklingu, która może również przekształcić się w holownik ratunkowy. Biegnący knebel w serii to irracjonalny lęk Rocky’ego przed wodą do tego stopnia, że ​​nie chce się wykąpać.

Zuma to czekoladowy labrador retriever . Służy jako szczeniak ratownictwa wodnego. Jego pojazd to poduszkowiec, który może również przekształcić się w łódź podwodną.

Skye to rasa cockapoo. Służy jako lotnik. Jej pojazd to helikopter, a jej plecak ma skrzydła.

Późniejsi członkowie Psiego Patrolu

Cap’n Turbot to najczęstszy rozmówca PAW Patrol, który jest okazjonalnym członkiem zespołu w specjalnych odcinkach o tematyce Merpup. Jest inteligentnym biologiem morskim, który często wypowiada się w aliteracjach. Jego głównym pojazdem jest łódź zwana Flądrą. W drugim sezonie jako drugi pojazd wprowadzono pomarańczowy dzwon nurkowy. Jest najlepszym ludzkim przyjacielem zespołu i źródłem informacji na temat wszystkich gatunków dzikiej przyrody w zatoce.

Everest to Siberian Husky, który służy jako ratownik śnieżny w nagłych wypadkach związanych ze śniegiem lub lodem. Została wprowadzona w drugim odcinku sezonu „The New Pup”. Jej pojazd to skuter śnieżny . Podobnie jak Tracker, nie przebywa z Patrolem PAW i zamiast tego mieszka w ośrodku narciarskim Adventure Bay w Jake, ale odpowie na wezwanie o pomoc, gdy jej usługi będą potrzebne.

Tropiciel to brązowo-biały chihuahua, który służy jako szczenię ratunkowe w dżungli. Jego pojazd to dżip i jest dwujęzyczny, mówi płynnie po hiszpańsku i angielsku. Podobnie jak Everest, nie przebywa z patrolem PAW i zamiast tego przebywa w dżungli ze swoim ludzkim opiekunem, chłopcem o imieniu Carlos.

Robo-Dog to zrobotyzowany pies wprowadzony w „Pups Save Ryder’s Robot”. Służy jako kierowca wieloczłonowych pojazdów PAW Patrol. W przeciwieństwie do innych szczeniąt, Robo-Dog nie mówi zdaniami i komunikuje się tylko przez szczekanie. Jego pojazd (PAW Patroller) został dodany do tematu otwarcia w trzecim sezonie , ale sam Robo-Dog nie pojawia się.

Jeśli jesteś zainteresowany produktami z wizerunkami tych sympatycznych piesków, to zobacz liczne propozycje zabawek Psi Patrol na PasiKot.pl – to sklep z bogatym asortymentem dla dzieci.